Wielki sukces kadry Polski K-1. Puchar Europy w Chorwacji
W dniach 29.04-3.05 Kadra Polski K-1 przebywała na Pucharze Europy w Chorwackim Varazdinie, gdzie wzięliśmy udział w Pucharze Europy!!!
Na siedmioro reprezentantów zdobyliśmy 6 medali i zostaliśmy sklasyfikowani na 2 miejscu w Europie drużynowo!!!
Medale zdobyli:
- 🥇+70 kg Oliwia Gajewczyk
- 🥇-60 kg Margaretta Kąkol
- 🥇-57 kg Krystian Rozkosz
- 🥇-54 kg Krystian siek
- 🥈-86 kg Aleksander Kowalczyk
- 🥉-65 kg Daria Woźniak -63.5 kg
- Patryk Herdzina bez medalu
Był to pierwszy międzynarodowy start naszej kadry w 2026 roku. W drodze na tegoroczne Mistrzostwa Europy, które odbędą się w listopadzie w Macedonii czekają nas jeszcze starty kontrolne w Polsce, na Wegrzech, oraz w Uzbekistanie.
Jak zaprezentują się nasi reprezentanci?!
Wystarczy śledzić kanał trzymać kciuki na biało-czerwonych i życzyć popękania rękawic.
P.S. Do zobaczenia w następnym odcinku!!!